Video/ U zunë për një vend në urban, e reja vret 75-vjeçarin

Një 25-vjeçare është arrestuar në Las Vegas pasi shtyu një të moshuar nga dera e urbanit, i cili nuk mundi ta përballonte dot rrëzimin dhe ndërroi jetë në çast.

Gjithçka nisi brenda në urban, ku e reja dhe i moshuari debatuar pasi ky i fundit i kërkoi ti lironte vendin për tu ulur, informon Dritare.net.

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti në fundjavë!

25-vjeçarja Cadesha Bishop është arrestuar dhe do të gjykohet për vrasjen e të moshuarit, ndërkohë në pamjet që ne kemi sjellë për ju, duket qartë që Bishop ka shtyrë me forcë nga dera e autobusit 75-vjeçarin i cili ka ka vdekur menjëherë. / e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.