Video tronditëse, ISIS hedh nga ndërtesa të riun e akuzuar si homoseksual

Çmenduritë e grupit terrorist Shteti Islamik, duket se nuk kanë fund. Pas një sërë videosh tronditëse, ku shfaqen fëmijë të armatosur, apo ekzekutime nga më ç’njerëzoret, së fundi ISIS ka publikuar në rrjetet sociale një video të re.

Në të tregohet momenti kur një person, i cili akuzohej si homoseksual dhe për ‘ndikim të keq’ tek të tjerët, hidhet nga një ndërtesë e lartë.

LEXO DHE :  Polici qëllon me armë protestuesin në Hong Kong

Gjithçka ndodh para një turme të vogël të pranishmish, ku shihen edhe fëmijë dhe të rinj të tjerë, ndërsa një person flet në gjuhën Arabe. Video mbyllet me momentin shokues të ekzekutimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.