Video/ Tiranë, vajzat puthen në lokal. Djali i vogël: Pse po puthen ato vajzat ne buzë?

Portali “Jeta Osh Qejf” ka publikuar së fundmi një video me dy vajza që puthen. Sipas këtij portali vajzat ishin filmuar në zonën e 21 dhjetorit në Tiranë. Qytetari që ka dërguar videon ka shprehur shqetësimin për fëmijët që ndodhen në vende publike dhe përballen me të tilla skena. “Personi i cili ka regjistruar videon dhe e ka dërguar, është impresionuar prej skenës që ka parë. Rreth vajzave lesbike ka pasur edhe mjaft fëmijë të shoqëruar nga prindërit”, shkruan ky portal.

“Pse po puthen ato vajzat ne buz?”, ka pyetur një fëmijë i vogël të ëmën, raporton qytetari.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.