Video/ Tensionohet situata tek arkitektura. Studentët përplasen me rojet: Na kanë mbyllur brenda

Është tensionuar mbrëmjen e sotme situata tek Fakulteti i Arkitekturës aty ku dhjetëra studentë vijojnë protestën e tyre.

Në videot e dërguara ekskluzivisht për dritare.net, nga studentët shihen se disa persona civilë dhe roje private janë  përplasur me studentët.

LEXO DHE :  Reforma zgjedhore/ Ralf Gjoni: Opozita e re ka bërë më shumë sesa 8 vitet e PD e LSI

Studentët janë shprehur për dritare.net, se ata nuk lejohen as të hyjnë e as të dalin nga fakulteti, madje nuk lejohen as të marrin ushqime nga jashtë./ I.M-Dritare.net


Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.