Video/ Tek Karafili Resort, aty ku të pret Krenari

Nga Daniel Muçaku

Tek Karafili Resort në Zvërnec. Shikoni videon sepse shpesh fjalët nuk i thonë dot të gjitha.

LEXO DHE :  Gjyqi me Shkëlzen Berishën, Balla: Një lajm i mirë i triumfit të drejtësisë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.