Video/ Të ftoj për drekë te shef Xhema!

Ende nuk e ke  munduar ku të shkosh për drekë? Epo, ne të dritare.net, të sugjerojmë një vend ideal për të shtunën, për të shijuar një pjatë vegane fantastike, nga duart e shefit më të mirë në Shqipëri.

Në Veggies Tirana, sot ti mund të shijosh një ‘Veggies Tartar’ të shijshëm e të shëndetshëm, që s’e ke provuar në asnjë vend tjetër.

LEXO DHE :  Rama: Mbaruan 30 vjet pritje, drejt përfundimit rruga Shkodër - Velipojë

Nëse nuk na beson, shiko videon më poshtë, dhe nisu menjëherë për të Veggies Tirana, që ndodhet në rrugën Nikolla Tupe, në Bllok. Atje të pret shef Xhema dhe stafi i tij fantastik, që ti të provosh dhe shijosh pjatat më unike në kryeqytet./dritare.net

  • Video realizuar nga gazetari i dritare.net, Daniel Muçaku


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.