Video/ Surpriza e grupit mediatik për Irfan Hysenbelliun!

Në 60-vjetorin e lindjes së krijuesit të grupit mediatik, Hysenbelliu Group, News 24 i bëri një surprizë presidentit, Irfan Hysenbelliut.

Gazetarë dhe drejtues të të gjitha sipërmarrjeve të Hysenbelliu Group i kanë uruar ditëlindjen, duke i bërë një surprizë të bukur themeluesit të grupit. Kjo surprizë e këndshme  t’u shfaq brenda festës së ditëlindjes./dritare.net

LEXO DHE :  Ministrja Manastirliu: Situata politike ndikoi negativisht, por turistët janë shtuar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.