Video/ Studentët e Ekonomikut përzënë deputetin e PD: Jemi ne opozita

Në mbështetje të studentëve, para Fakultetit të Ekonomisë ka shkuar edhe deputeti i PD-së, Luçiano Boçi. Por deputeti është përzënë nga studentët, të cilët i thanë se duhet të largohet, pasi ata vetë janë opozita

LEXO DHE :  Përgjimet e Bild/ Delegacioni gjerman për lirinë e medias vjen në Tiranë

“Vazhdoni jashtë, na mirëkuptoni. Ju lutem vazhdoni jashtë. Me gjithë respektin që kemi për juve, ju lutem largoni, jemi ne opozita.”/K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.