Video/ Stadiumi kuq e zi, pak minuta para fillimit të ndeshjes

Ka mbërritur në stadiumin “ Stade Bollaert-Delelis” Kombëtarja shqiptare, ku pas pak do të nisë ndeshja me Zvicrën.

Futbollistët kanë bërë një xhiro rreth fushës, si dhe janë përshëndetur me tifozët.

LEXO DHE :  Gaz Paja pro teatrit të ri: Dua zhvillimin për vete dhe brezat që do vijnë

Mijëra tifozë kaë mbushur shkallët e stadiumit, ndërkohë që shumë të tjerë që nuk kanë gjetur biletë janë jashtë tij për të mbështetur kombëtaren.

1

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.