Video/ Si e ëma dhe e bija, Aurela Gaçe duke kënduar me vajzën e saj në koncert

Aurela Gaçe, një ka këngëtaret më të mira shqiptare ka postuar një video e cila do t’u bëjë të shkriheni të gjithë nga dashuria dhe simpatia për engjëllin e vogël që i ka ngjarë mamit të saj dhe nuk trembet aspak nga skenat e zhurmshme.

Këngëtarja nga Vlora ka publikuar një video me vajzën e saj të madhe e cila nuk e ka problem të këndojë në skenë para spektatorëve në qytetin e lindjes së nënës së saj.

LEXO DHE :  Foto/ Gjuha e trupit e Ramës pas “JO” së negociatave!

Shikoni videon e postuar nga Aurela Gaçe dhe do të kuptoni se vajza do të ecë në gjurmët e mamasë së saj./e.k-Dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Kendon çupa me mamin VLORA 💖 #hapja e#sezonitveror

A post shared by E pasur jam, se ty të kam (@aurelagaceofficial) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.