Video/ Si duket Luana Vjollca pa pikë grimi në fytyrë!

Jo shpeshherë i shohim fytyrat publike të dalin pa make up, pasi vet profesioni i tyre kërkon një paraqitje më të kujdesshme dhe ekstravagante.

Këtë herë prezantuesja seksi, Luana Vjollca ka publikuar një videon në Instagram, pa pikë grimi.

Poshtë videos Luana shkruan: “Gëzuar të dielën! Më në fund pushim edhe pa pikë grimi.”

LEXO DHE :  Vettingu/ Shkarkohet nga detyra prokurori i Krimeve të Rënda, Përparim Kulluri

 

 

View this post on Instagram

 

Happy Sundayyy!!! Me ne fund pushim edhe pa pike grimi 😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Me apo pa grim në fytyrë, Luana duket po aq e mirë dhe e bukur./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.