Video/ Sherr në Shkodër, militanti i PD ofendon Ditmir Bushatin

Një incident ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, mes një militanti të PD dhe të parit të listës së PS, Ditmir Bushati. Militanti i PD ka fyer publikisht ministrin e Jashtëm, gjë që ka sjellë reagimin e një anëtari të PS. Është dashur ndërhyrja e policisë për të mos lejuar konfrontime fizike. Policia ka shoqëruar në komisariat militantin e PD.

LEXO DHE :  Si bënin dashuri me orar në Durrës, Ahmet Zogu dhe kërcimtarja e kabareve!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.