Video/ Rudina Dembacaj siç nuk e kemi parë kurrë, duke mjelë një dhi

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj është një nga personazhet e ekranit më me pak komplekse në Shqipëri.

Ajo është shumë e drejtpërdrejtë dhe e hapur. Këtë na e tregon gjithmonë jo vetëm në emisionin e saj “Mos i fol shoferit”, por dhe përmes fotove dhe videove që poston në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një video mjaft interesante, duke mjelë një dhi.

Poshtë videos ajo shkruan se është malësore dhe nuk ka kënaqësi më të madhe sesa të mjelësh një dhi.

LEXO DHE :  Ardian Dvorani përgjigje presidencës: Nuk dua të përfshihem në lojërat mediatike

“Nuk ka kënaqësi më të madhe sesa të mjelësh një dhi. Rudina Dembacaj, malësore, Shënkoll 2019″, shkruan ajo./E.B-dritare.net

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Nuk kaa kenaqesi me te madhe se te mjelesh nje dhí #rudinadembacaj #malsore #shenkolle2019

Un post condiviso da Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.