Video/ Rihanna publikon pamje nga linja e saj e veshjeve

Linja e modës luksoze e Rihannës, do të vijë më shpejt sesa ju mendoni. Këngëtarja 31-vjeçare, konfirmoi në fillim të majit se po bashkohet me LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton për të hapur një shtëpi mode. Ajo bëhet gruaja e parë me ngjyrë që hap një linjë veshjesh luksoze.

Sipas mediave, FENTY do të jetë në dispozicion për blerësit më 29 maj, në një dyqan të posaçëm që do të debutohet në Paris më 24 maj. Ajo tashmë ka publikuar fushatën reklamuese, ku shihet Rihanna me një grup modelësh të veshur me dizajnet e saj, që janë një koleksion elegant me xhaketa, pantallona dhe bluza me ngjyra neutrale. Shihni videon më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  A do të ketë sezon të ri për serialin e famshëm “La Casa De Papel”?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.