Video/ Rama: Si u përmirësua ekonomikisht, Korporata Elektroenergjetike!

Kryeministri, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë shqiptarëve ‘një ditë të mbarë’,  me një video nga fusha e ekonomisë.

Me këtë videoinformacion, kryeministri tregon si, mirëmenaxhimi dhe profesionalizmi në 5 vjetët e fundit, kanë përmirësuar rrënjësisht treguesit ekonomikë e financiarë të Korporatës Elektroenergjetike Shqiptare

LEXO DHE :  Vrasja e 22-vjeçarit në Vlorë, flet xhaxhai pas ngjarjes

MIRËMËNGJES 😀

dhe me këtë videoinformacion se si mirëmenaxhimi dhe profesionalizmi në 5 vjetët e fundit kanë përmirësuar rrënjësisht treguesit ekonomikë e financiarë të Korporatës Elektroenergjetike Shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë 🌹/K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.