Video/ Rama: Nis sot panairi Shqipëria Punon Tokën

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ditë ne sotme do të nisë panairi “Shqipëria Punon Tokën”.

Ky panait do të zhvillohet përgjatë dy ditëve, ndërsa do të marrin pjesë më shumë se 729 fermerë dhe sipërmarrës.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë ftesë për të mos humbur edicionin e dytë të Panairit “Shqipëria Punon Tokën” që do të mbahet sot dhe nesër në sheshin Nënë Tereza, ku do të mund të shihni e shijoni produktet më të mira shqiptare të më shumë se 729 fermerëve e sipërmarrësve nga i tërë vendi, ju uroj një ditë të mbarë 👩🏻‍🌾🌾🍎”-shkruan Rama./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Po-ja gjermane për negociatat/ Ndër 9 kushtet, zgjedhjet lokale

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.