Video/ Rama lajmëron nisjen e punimeve në Fier-Seman

Kryeministri Edi Rama përmes një video të publikuar në facebookun e tij ka lajmëruar se së shpejti do të nisë rikonstruktimi i aksit Fier-Seman.

Rama shkruan se kjo vepër infrastrukturore do të ndikojë drejtpërdrejtë në zhvillimin e turizmit në këtë zonë.

LEXO DHE :  Taylor Swift  dhe i dashuri i saj fotografohen bashkë, në rrugët e Parisit!

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë vepër infrastrukturore të munguar prej shumë vitesh, që do të ndikojë drejtpërdrejtë në rritjen e turizmit, ekonomisë dhe punësimit, ju uroj një ditë të mbarë ?”-shkruan Rama./ I.M-Dritare.net 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.