Video/ Rama-kundërshtarëve: E keni kot, s’na ndalon asgjë!

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka prezantuar këtë të diel ambientet e reja të Bashkisë së Korçës. Përmes një videoje në Facebook, Rama u dërgon një mesazh kundërshtarëve, duke thënë se asgjë nuk i ndalon dot.

“Bashkia që Duam nuk është një slogan, po një model që na dallon qartë e më qartë, nga ata që na vonuan me dekada dhe që duan vetëm sherr e rrëmujë… E kanë kot, s’na ndal asgjë dot për të bërë dallimin e madh mes të ardhmes e të shkuarës👍”,- shkruan Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Policia bllokon lokalin e Kokëdhimës që terrorizoi turistët spanjollë, mund të shembet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.