Video/ Rama: Ju tregoj Rrugën e Arbrit!

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’u urojë shqiptarëve një javë të mbarë me një video nga kantieri i punës, në Rrugën e Arbrit. Përmes një postimi në Facebook, Rama u ka dërguar një mesazh kundërshtarëve duke thënë: “Sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam.”

MIRËMËNGJES 😀

dhe me këto pamje që s’kanë nevojë për koment nga kantieri i Rrugës së Arbrit, duke ju siguruar të gjithë se sa më shumë të lehin qentë aq më të frymëzuar e të vendosur jemi për ta bërë Shqipërinë që duam, ju uroj një javë të mbarë 👍/K.C/dritare.net

 

LEXO DHE :  VIDEO/ Çim Pekës i shembet studio gjatë intervistës me Bashën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.