Video/ Rama: Jo 3D, por realitet. Shihni rrugën e re, Pogradec-Qafë Plloçë!

Kryeministri, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë shqiptarëve ‘një ditë të mbarë’, përmes një videoje nga rruga 3D e përfunduar, Pogradec-Qafë Plloçë. Sipas Ramës, në këtë rrugë u investua drejtpërdrejt nga qeveria pas më shumë se 20 vjetësh situate tejet problematike.

 

MIRËMËNGJES ?

dhe me kalimin nga 3D në realitetin përgjatë aksit që përshkon qytetin e Pogradecit nga hyrja në dalje, e deri në krye të Qafës së Plloçës, ku u investua drejtpërdrejt nga qeveria pas më shumë se 20 vitesh situate tejet problematike, ju uroj një ditë të mbarë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  21 janari/ Prokuroria kërkonte burg, qeveria Berisha shpërbleu me 197 milionë lekë gardën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.