Video/ Rama: Ja sa janë rritur eksportet bujqësore 4-mujorin e parë!

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka ndarë me shqiptarët një video ku shihen shifrat e eksporteve bujqësore në katër mujorin e parë. Ndërsa publikon shifrat, Rama nuk ka lënë pa sulmuar dhe opozitën, duke thënë se, ‘lufta me të marrët që duan ta marrin peng Shqipërinë, vazhdon pa pushim deri më 30 qershor.’

LEXO DHE :  Debati për 'videon erotike', Ylli Manjani: Shantazh ndaj viktimave që kanë poste publike

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me disa lajme nga Shqipëria që punon, prodhon, eksporton ndërkohë që lufta me të marrët që duan ta marrin atë peng vazhdon pa pushim deri në 30 qershor, ju uroj një javë të mbarë🌹”,-shkruan Rama./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.