Video/ Rama: Ja disa pamje nga festa “Verë dhe Venë”, në Golem!

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një ditë të mbarë me disa pamje nga Verë&Venë Fest në shëtitoren e Golemit. Në këtë festë, kantina dhe të reja agroturistike të zonës së Shqipërisë së Mesme, ofruan për pushuesit vendas e të huaj produktet më të mira shqiptare

LEXO DHE :  Ashtu siç ju thamë, Renato nuk iku nga Topi!

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga Verë&Venë Fest në shëtitoren e Golemit, ku dhjetëra kantina e biznese të reja agroturistike të zonës së Shqipërisë së Mesme, ofruan për pushuesit vendas e të huaj produktet më të mira shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë #smilealbania😀🇦🇱/K.C/dritare.net 

               

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP