Video/ Rama: Ja çfarë mendje e drejton Shkodrën e Gurakuqit. Fali Zot se s’dinë ç’bëjnë!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me deklaratën e kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi, e cila shprehu dëshirën për të hedhure molotov në protestat e opozitës.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Rama shkruan ‘Fali Zot se s’dinë se ç’bëjnë’.

LEXO DHE :  Negociatat/ Kryemadhi: Ditë të trishta na presin!

“Ja se çfarë mendje e drejton në shekullin XXI Shkodrën e Luigj Gurakuqit, Kol Idromenos, Migjenit e me radhë yjeve të qiellit të kulturës, artit e të vetë politikës shqiptare… Fali Zot se s’dinë se ç’bëjnë”, shkruan Rama./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.