Video/ Princ Harry urdhëron në publik gruan e tij, ja reagimi i Meghan Markle!

Deri më sot asnjë fjalë nuk ishte thënë për grindje mes çiftit mbretëror Harry dhe Meghan, por sot duket se princi ka vënë urdhrat mbretëror mbi dashurinë.

Një video është bërë virale, ku në një dalje mbretërore princ Harry ka urdhëruar dukeshën e Sussexit që të kthehet para.

LEXO DHE :  Për herë të parë të tre në udhëtim/ Alfio dhe Fatma postojnë fotot nga pushimet!

Princesha duket se ka bërë një gabim , i cili është korrigjuar me shpejtësi nga princ Harry, por mënyra e komunikimit nuk ka qenë dhe aq e duhura, duke bërë që të gjitha mediat ditën e sotme të merren me ata, çiftin që ka thyer shumë rregulla mbretërorë. Videon e gjeni (Këtu)/e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.