Video/ Policia bullgare tenton t’i spërkasë protestuesit me piper djegës, por era ua kthen mbrapsht

Këtë fundjavë, në kryeqytetin e Bullgarisë kishte protestë. Protestuesit para parlamentit, bënin thirrje për zgjedhje të parakohshme.

Për të ndaluar tubimet, policia tentoi që protestuesit t’i spërkaste me piper djegës, por dështuan.

LEXO DHE :  Dua Lipa në një lidhje me vëllain e dy modeleve të njohura

Për shkak të erës, spërkatësi që u hodhën protestuesve, iu kthye mbrapsht policëve.  Videoja është bërë virale, ku duken policët e djegur nga piperi djegës./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.