Video/ Polici i Bashkisë i merr këpucët e përdorura qytetarit

Në rrjetet sociale është publikuar sot kjo video, që tregon Policinë Bashkiake në aksion pranë QSUT, për të liruar hapësirat publike nga tregtarët.

“Policia Bashkiake qe vjedh kepucet e hallexhinjve. Ka dale me nje karroce me kepuce te perdorura per te siguruar ushqimin e femijeve. I vjen polici bashkiak i lali Erit dhe i merr dy qese me kepuce si harac qe ta lejoje te shese. Dy qese me kepuce te perdorura ti coje ne shtepi.

LEXO DHE :  Brexit/ BE dhe Britania arrijnë marrëveshje

Nuk di per cilin te te vije me shume keq: Per hallexhiun, per policin apo per veten qe jeton ne kete fare shteti qesharak i cili kioskat ja jep me koncesion te pasurve dhe ju merr cte mundet te varferve”, shkruhet ne pershkrimin qe i ben videos “nisma thurje”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.