Video/ Po ndodh tani: Nje burre po ngjit kullen “Trump” e cila ka 56 kate

Nje burre po ngjit kullen “Trump” e cila ka 56 kate.  Kulla “Trump”  gjendet në qytetin e Neë Yorkut,

I dyshuari  është indentifikuar vetëm si  mashkull i bardhë dhe diku tek të tridhjetat. Ai ka veshur një triko jeshile dhe ndërkohë vazhdon ngjitjen me disa gota që ai i përdor si pajisje ngjitjeje.

LEXO DHE :  Gjykata lë në burg xhaxhain e vëllezërve Kusi që vranë teknikun e kondicionerit

Një dëshmitar ka thënë se burri po qëndronte në kopështin poshtë çatisë, kur ai filloi të ngjiste rrugën e ndërtesës./dritare.net

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.