Video/ Plas dominoja në qendrën e votimit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video në Facebook, në të cilën duken disa persona që luajnë domino brenda një qendre votimi.

Berisha e shoqëron videon me tekstin ‘Pasi kanë mbushur kutitë narkokomisionerët e Shijakut nisin dëfrimin’.

LEXO DHE :  Pasi takuan Ronaldon dhe Bufon, Rama tjetër surprizë vogëlushëve që shpëtuan nga tërmeti

Nga pamjet e publikuara nga ish-kryeministri duket që ambientet i përkasin një qendre votimi, por nuk dihet nëse kjo video është xhiruar sot, apo është xhiruar në zgjedhje të zhvilluara më parë./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.