Video/ Perisic me stil karateje dhe barazon Kroacia

Ivan Perisic ka barazuar në gjysmëfinalen me Kroacisë dhe Anglisë. Një gol në stil karateje nga kroati që mban gjallë shpresën dhe rihap takimin./d.m-dritare.net

https://dritare.net/wp-content/uploads/2018/07/img_5323.trim_.mov
LEXO DHE :  Lulzim Basha nga Mati: Nuk ka kthim pas, do bëjmë realitet çfarë nisi në vitin 1990

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.