Video/ Pas konferencës, trajneri i kombëtares Edi Reja, rrëzohet në tokë

Pas përfundimit të konferencës për media, trajnerit të kombëtares shqiptare Edi Rejas i ka ndodhur një incident.

Ai në një moment, nuk sheh shkallën dhe rrëzohet. Fatmirësisht, Reja nuk u lënduar. Menjëherë u ngrit në këmbë dhe vazhdoi komunikimin me gazetarët./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Historia e një mjekeje që ndryshoi përgjithmonë, pas një gabimi që desh i mori jetën pacientes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.