Video/ Parcelë me qindra rrënjë kanabisi në Athinë, arrestohet 50-vjeçari shqiptar

GREQI- Një parcelë me qindra rrënjë kanabisi është gjetur dhe asgjësuar nga policia greke në periferi të Athinës, ndërkohë në pranga ka rënë kultivuesi, një shtetas shqiptar emri i të cilit nuk bëhet i ditur.

Sipas mediave fqinje 50-vjeçari shqiptar kishte mbjell një parcelë të madhe me kanabis në një zonë pyjore në Atika.

LEXO DHE :  Emërohen zëvendësministra të rinj në Ministrinë e Arsimit dhe atë të Jashtme, ja kush janë!

50-vjeçari shqiptarë do të dalë para gjykatës nën akuzën e kultivimit të bimëve narkotike, ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e pjesëtarëve të tjerë të grupit./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.