Video/ Opozita proteston, por ja si e presin socialistët Ramën në Shkodër!

Protestë dhe miting elektoral në Shkodër është duke u mbajtu pasditen e së enjtes.

Ndërsa PD dhe opozita po proteston, vetëm pak metra më tej mbështetësit e PS janë duke e pritur kryeministrin Edi Rama me entuziazëm.

Rama do të prezantojë në Shkodër kandidatin e PS për këtë bashki, ndërsa qindra socialistë janë mbledhur në sheshin e qytetit me flamuj kuq e zi në dorë.

LEXO DHE :  Ka pak që hapi Instagram, por loja e Jennifer Aniston me komentet është e mrekullueshme

Edhe protesta e opozitës edhe mitingu i PS po menaxhohen nën masa të rrepta sigurie./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.