Video/ Në pishinë me Romeon, konfirmohet lidhja e Jonida Maliqit

Prej shumë muajsh po flitej për një romancë dashurie mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj.

Çifti asnjëherë nuk e kanë pranuar apo mohuar lidhjen, por më në fund romanca e tyre është konfirmuar.

Në një video të siguruar nga MCN Radio Albania, Jonida shfaqet e përqafuar me Romeon në pishinë.

 

Ata po shijonin momente romantike bashkë, ndërsa tani ne presim të shikojmë reagimin e tyre. Do e bëjnë publike lidhjen, apo do vazhdojnë ta mbajnë të fshehtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Emërohen zëvendësministra të rinj në Ministrinë e Arsimit dhe atë të Jashtme, ja kush janë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.