Video-Nano ik/ Qytetari bëhet lëmsh kur takon Bashën

Kreu i PD Lulzim Basha, është ndalur të mërkurën në Dibër për të ftuar qytetarët në protestën e 16 marsit që mbahet para kryeministrisë.

Por një banor i Dibrës, duket sikur akoma nuk e di kush është në pushtet, ose u emocionua pasi takoi Bashën, pasi ai u dëgjua të thoshte “Nano ik, Nano ik”.

LEXO DHE :  30 milionë ndjekësa në Instagram, Dua Lipa i falenderon fansat më foto të veçantë

Është dashur ndërhyrja e Bashës, i cili i ka thënë: “Rama, Rama” që qytetari ta kuptojë se po protestohet kundër Ramës dhe jo Nanos, i cili ka vite që ka ikur nga skena politike./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.