Video/ Mori çmimin “Aktorja më e mirë”, Lady Gaga shpërthen në lot

Pasi mori çmimin si ‘Aktorja më e mirë’ në Critics’ Choice Awards, Lady Gaga ka shpërthyer sërish në lot, teksa fliste për ata që janë të varur nga droga dhe alkooli.

Këngëtarja dhe aktorja, 32-vjeçare mori çmimin për filmin “Një yll ka lindur”. Gaga shpërtheu në lot, sapo emri i saj u shpall dhe mbajti një fjalim prekës. Gaga u përlot kur tha se këtë çmim ia dedikonte të gjithë njerëzve që kanë vuajtur nga varësia ndaj alkoolit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ylli Manjani: Nuk jam pjesë e debateve mediatike, nga pamundësia shëndetësore

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.