Video/ Momenti i tmerrshëm kur luani, sulmon trajnuesin në cirk!

Një video rrëqethëse është shpërndarë këtë të mërkurë në rrjet, ku shihet një luan në cirk që sulmon trajnuesin e tij.

Luani ka sulmuar trajnuesin, duke tmerruar publikun në Ukrainë. Turma e njerëzve bërtiste nga frika, pasi trajnuesi i njohur, Hamada Kouta u  shtri poshtë në mënyrë agresive nga një luan gjigant./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Vera Grabocka e ka një përgjigje për të gjithë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.