Video/ Momentët më pikante të protestës së opozitës më 13 prill

Gazetari Daniel Muçaku ka qenë ditën e djeshme për Dritare.net në terren, aty ku opozita kryente protestën e nëntë radhazi të saj. Të gjitha pamjet e kapura ai i ka bashkuar në këtë video që pasqyron momentet më pikante dhe më interesante në protestën e opozitës. Ndiqeni videon më poshtë./D.B/Dritare.net

LEXO DHE :  Kryeministri Rama do të jetë koordinator në qarqet e veriut

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.