Video/ Moment qesharak nga kryeminstri kroat para ndeshjes së Kroaci-Angli

Një skenë e pazakonshme u zhvillua në aeroportin e Zagrebit, në kohën kur një shtetase e Kanadës po dëshironte të fotografohej me kryetarin e Parlamentit të Kroacisë.

Ajo edhe pse nuk e dinte se kush ishte kryeparlamentari kroat, Goran Jandrokoviq, dëshiroi të bënte fotografi me të pasi kishte të veshur fanellën e Kroacisë.

Kështu kryeministri mori telefonin dhe i fotografoi. Krejt në fund kryeparlamentari i Kroacisë i tregoi se çfarë pozita kanë në shtetin kroat, dhe kjo shkaktoi të qeshura të mëdha./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  "Masakra e Capacit" shënoi një kapitull të ri në historinë italiane!

Për më shumë shikoni pamjet:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.