Video/ Mahnituni me urbanët e së ardhmes

Teknologjia është në kohën më të mirë të saj, dhe shkenca po prek kulmin.

Nga pajisjet inteligjente të komunikimit, tek mini laptopët, e deri tek robotët që po zëvendësojnë punët e krahut, bota po sheh çdo ditë e më shumë ndryshime madhështore.

Por, duket se projekti i urbanëve të së ardhmes, do ta bëjë jetën në qytete shumë herë më të lehtë, pa trafik në rrugë dhe me një shpejtësi më të madhe të mbërritjes në destinacion.

LEXO DHE :  Pesë mënyra për të planifikuar një dasmë si të vipave

Shihni më poshtë projektin e autobusëve urban të së ardhmes, dhe mahnituni./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.