Video/ Kur topi nuk do të futet në portë, aksioni që po bën xhiron e rrjetit

Futbolli në SHBA nuk është në nivele të larta dhe këtë e vërteton më së miri kjo video e cila po bën xhiron e rrjetit. Gjithçka ndodhi në një ndeshje të divizionit të dytë, gjatë takimit mes Karolinës dhe Çarleston.

Ishte minuta e 97-të e ndeshjes, dhe shifrat ishin të mbërthyera 1-1. Në sekondat e fundit të lojës, ishte ekipi i Karolinës që po shkonte për të shënuar, por pas aq shumë tentativash drejt kuadratit, nuk e fusnin dot topin brenda rrjetës. Shtyllë, pritje të mbrojtësve apo portieri. Lojtarët provuan gjithçka, por në fund nuk shënuan dot./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Kjo është arsyeja pse disa kafshë flasin!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.