Video/ Kthehet në horror ndeshja në Premier League, futbollisti thyen të dy këmbët

Ndeshja e Premier League mes Everton dhe West Brom ka përfunduar në mënyrën më tragjike të mundshme, dhe rezultati i ndeshjes nuk është marrë parasysh nga asnjëra skuadër.
Futbollisti i Everton James McCarthy ka thyer të dy këmbët gjatë një ndërhyrje në lojë nga Salomón Rondón.
Edhe pse gjithçka ka qenë aksidentale futbollisti i West Brom ka shpërthyer në lot, si shkaktari i kësaj ndërhyrje./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Kjo vajzë….14 tetor 2012!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.