Video/ Kënga e re e Rita Orës, me skena të nxehta

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, pak orë më parë ka publikuar edhe këngën e saj më të re.

Në këngën më të re të saj, Rita duket tejet provokuese dhe seksi, në krahët e një mashkulli.

Kënga “Let you love me”, sapo u publikua, menjëherë bëri për vete audiencën dhe po merr pëlqime të shumta.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, e shtunë 25 maj 2019

Ju kujtojmë se, më 23 tetor të këtij viti, Rita do na prezantojë edhe më albumin e saj më të ri./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.