Video/ Karaburuni, mbreti i verës

Triporti, porti i hershëm i Vlorës ishte më qetë se kurrë këtë të enjte.

Që këtej nisen varkat dhe anijet me turistë për në Karaburun

Këtë vit, mjetet detare në Vlorë janë shtuar shumë dhe të gjitha shkojnë në Sazan e Karaburun, ku gjiret e vogla dhe deti i jashtëzakonshëm, e kanë kthyer gadishullin në mbretin e destinacioneve të kësaj vere 2019/ dritare.net

LEXO DHE :  Ulje temperaturash dhe dëborë, si do të jetë moti javën që vjen!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.