Video/ Ka qenë deputet edhe ky

 

Nga vaska e banjos, e mbushur me shkumë, dhe me familjarët që i urojnë ditelindjen, ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj ka shpërndarë një video në facebook.

Dikur ishte në parlament, madje ka thënë se do të kandidojë edhe për Bashkinë e Lezhës, dhe sot ka shpërndarë videon nga vaska në facebook.

LEXO DHE :  Rakipllari: Topallit i kanë vjedhur Facebook, reagimi qesharak

Shihni pamjet më poshtë, se si e priti ditëlindjen ish-deputeti./ I.M-Dritare.net

VIDEO/ Surpriza për ditëlindjen e ish-deputetit të PS, shfaqet në vaskë… on Vidnews.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.