Video/ Jonida Maliqi vjen në Tiranë, ja si e surprizojnë!

Jonida Maliqi pas performancës së saj në Eurovizion, shtë rikthyer në Tiranë. Rikthimi në Tiranë pas finales së Eurovizion, ka qenë emocionues për të, dhe surprizat kanë qenë të shumta. Veç të gjithave, Jonida ka ndarë vetëm një me ndjekësit në Instagram.

LEXO DHE :  Shkenca jep lajmin e mirë për të gjithë ata që kanë humbur shikimin

Ajo shfaqet me një tufë trëndafila të kuq në duar dhe disa tullumbace. Sipër videos të postuar në Instastory, ajo shkruan  “Kur të presin me dashuri në shtëpi!”./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.