Video/ Ja vendi ku po punonte elektricisti 32-vjeҫar në Tropojë, pak minuta para se të humbte jetën!

Një 32-vjeҫar i identifikuar si Fatjon Hoxha, baba i dy fëmijëve ka humbur jetën sot në Tropojë, teksa ka qenë duke rregulluar një problem me një shtyllë eketrike.
Elektricisti 32 vjeҫar, po punonte në kushte të vështura, siҫ mund të shihet edhe në videon e mëposhtme, e cila është bërë pask minuta para se ai të humbte jetën.
Elektriçisti ndërroi jetë menjëherë sapo ra në kontakt me korrentin në fshatin Rragan të Tropojës./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Futet për t'u larë, humb jetën pushuesi në plazhin e Spillesë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.