Video/ Ja si truproja i Elvana Gjatës, qëllon saktësisht mbi shënjestrën!

Komandoja Merviol Bilo, i cili mbrëmjen e së enjtes vrau Fabian Gaxhajn në Bllok, është një qitës i profesionist, dhe këtë e tregon edhe një video e emisionit “Zoom in” ku shihet ai duke qitur.

Bilo, truproja e këngëtares Elvana Gjata u përfshi në vrasjen e së enjtes në Bllok, dhe mendohet se ai ka ndërhyrë në në konfliktin mes Ervin Mata, i fejuari i këngëtares dhe viktimës Fabian Gaxha.

LEXO DHE :  Hila: Më kanë marrë në telefon të fortët e liruar nga burgu

Bilo, përveç vlerësimeve maksimale nga shteti shqiptar, ka qenë edhe pjesëmarrës në një mision sekret ne vitin 1998 ne zonen mes Malit te Zi dhe Kosovës për marrjen e CD-ve te avionit vëzhgues te rënë ne këtë zone malore./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.