Video/ Ja si truproja i Elvana Gjatës, qëllon saktësisht mbi shënjestrën!

Komandoja Merviol Bilo, i cili mbrëmjen e së enjtes vrau Fabian Gaxhajn në Bllok, është një qitës i profesionist, dhe këtë e tregon edhe një video e emisionit “Zoom in” ku shihet ai duke qitur.

Bilo, truproja e këngëtares Elvana Gjata u përfshi në vrasjen e së enjtes në Bllok, dhe mendohet se ai ka ndërhyrë në në konfliktin mes Ervin Mata, i fejuari i këngëtares dhe viktimës Fabian Gaxha.

LEXO DHE :  Përfitoi 50 mijë euro pasi mashtroi të burgosurin, vihet në pranga 33-vjeçarja

Bilo, përveç vlerësimeve maksimale nga shteti shqiptar, ka qenë edhe pjesëmarrës në një mision sekret ne vitin 1998 ne zonen mes Malit te Zi dhe Kosovës për marrjen e CD-ve te avionit vëzhgues te rënë ne këtë zone malore./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.