Video/ Ja si derdhen ujërat e zeza në Bunë!

Një ndër problemet më të mëdha që ka vendi unë përsa i përket turizmit, është edhe ndotja e deteve, liqeneve e lumenjëve.

Në lexues i Dritare.net së fundmi ka dërguar një video ku tregohet derdhja e ujërave të zeza të qytetit të Shkodrës në lumin e Bunës.

LEXO DHE :  E pyesin nëse ka menduar të lërë muzikën, habit me përgjigjen Capital T

Por pavarësisht, se në atë lumë derdhen ujërat e zeza, në video shihet se si qytetarët vazhdojnë të gjuajnë edhe peshk./I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.