Video/ Ja sesi makineritë e rënda, shqetësojnë pushuesit në plazhin Durrësit!

Sot është e shtunë dhe të gjithë njerëzit kanë vrapuar drejt plazhit, për të pushuar pas një jave të lodhshme punë.

Por, në plazhi i Durrësit i mirëpret pushuesit, me makineritë e rënda të cilat vijojnë punën e tyre normalisht, për ndërtimin e një shëtitoreje.

Një lexues i dritare.net na ka dërguar foto dhe video, për të treguar sesi zhurma e makinerive, po i shqetëson për të pushuar në bregdet./E.B-dritare.net

Ja çfarë ndodh në plazhin e Durrësit, ndërkohë që pushuesit duan të relaksohen!

Ja çfarë ndodh në plazhin e Durrësit, ndërkohë që pushuesit duan të relaksohen!

Gepostet von Dritare.net am Samstag, 15. Juni 2019

 

LEXO DHE :  Rikthehen guroret në perlën e turizmit, banorët: Jemi lodhur, po na pamundësojnë punën!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.