Video/ Ja momenti kur policia rrethon banesën e Florenc Hoxhës

Publikohen pamjet që tregojnë momentin kur policët mësyjnë në banesën e ish-kreut të policisë Bashkiake, Florenc Hoxhës.

Jo një, as dy, por një grup policësh të maskuar shihen teksa kapërcejnë murin rrethues për të hyrë më pas në banesën e Hoxhës.

LEXO DHE :  Meta tha se rrezikojmë rikthimin e vizave, flet delegacioni i BE

Ky i fundit u shoqërua sot si një nga pjesëmarrësit në protestën e opozitës. “BalkanWeb” mëson se deri tani janë 20 personat e shoqëruar nga policia./BW

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.